ביוגרפיה

בסוף שנות השבעים עבדתי כמאבטח בחברת אל על, עבודתי הביאה אותי למקומות רבים בעולם ובין השאר גם לקהיר כמאבטח נציגות. בוקר אחד, חופשי מעבודה, מצאתי את עצמי במקרה מסתובב בפירמידות בגיזה שליד קהיר. נכנסתי לתוך הפירמידה ושהיתי כעשר דקות בחדר הנמצא

Screen Shot 2012-12-06 at 5.39.37 PMבגובה שני-שליש הפירמידה, במקום שהיה קבור אחד הפרעונים. שהייה קצרה זו בעומק הפירמידה שינתה את האופן בו הסתכלתי על החיים ועל עצמי. ביקור זה הוביל אותי למסע רוחני ארוך, מסע שבו הפיגום והפלטפורמה היו ועודם 12 המזלות, הפלנטות והמספרים.

כששבתי ממצרים למדתי באוניברסיטת תל אביב מדעי המדינה לתואר ראשון. לאחר מכן עשיתי תואר שני בפילוסופיה ועבדתי באוניברסיטה כמתרגל ובמחקר עם פרופסור שלמה שוהם. באתר זה אני מנסה לתרום את המבנה הפירמידלי-ספינקסי שבמצרים (שהוא הדגם המוחשי המדויק ביותר והמשקף בצורה נכונה את הרעיונות המתמטיים גאומטריים של גלגל המזלות) ליישומים והתפתחות אישית של כל אדם.

אני נשוי לחוה ואבא לרז מור ואורי, ומתגורר בישוב צורן בלב השרון.

לאורך השנים אני מקיים פעילות רציפה בנושאי תקשורת וטכנולוגיה. תוכלו לראות באתר שלי את המצגות של הופעותיי בתכניות הבוקר של ערוץ-2. כמו כן אני משדר את התכנית כוכבים בערוצי רדיו שונים. ייסדתי את האתר האסטרולוגי הראשון של וואי-נט. בעיתון ידיעות אחרונות אני כותב לאורך השנים את הטור האסטרולוגי היומי, וסיקור של עבודתי מופיע לעיתים קרובות בעתונות המקומית. הייתי החלוץ שתרגם מידע אסטרולוגי (סמס, ivr למערכות מידע ותקשורת אישיות, וגם היום אני עוסק בפעילות סלולרית בכל הקשור למידע ותחזיות אסטרולוגיות.

booknewבשנים האחרונות הוצאתי לאור כמה ספרים: ב-1999 יצא בהוצאת ידיעות אחרונות הספר לגעת בכוכבים. אחריו יצא הפילוסופיה של האסטרולוגיה (ידיעות) מאוחר יותר יצא כוכבים מספרים ועסקים. ובסתיו הקרוב יצא ספרי: אינטרמצו אסטרולוגי.

אני מרבה להופיע לפני פורומים שונים בארץ, ומשלב במופע האסטרולוגיה והנומרולוגיה שלל רעיונות צבעוניים וייחודיים. לפני מספר שנים נבחרתי (מתוך כ-200 מרצים) למרצה מצטיין מס-1 במקח"ר (מפקדת קצין חינוך ראשי) בעקבות משוב היחידות בהן הופעתי. בנוסף עסקתי בהוראה ולימוד של קורסים באסטרולוגיה. גישתי לחומר האסטרולוגי הינה במהותה רב תחומית ומשלבת בעסקת חבילה היבטים פילוסופים, פסיכולוגיים, מיתולוגיה ודת. מיקוד עוצמתי ואינטנסיבי של מבט מקיף זה תוכלו לקרוא בספר החדש: האינטרמצו האסטרולוגי.

website

באמצעות אתר האינטרנט שלי אני מקווה לגרות את סקרנות הגולש לגבי העולמות של האסטרולוגיה והנומרולוגיה הן ברמת המידע האישי והן כפתיחת נתיב רוחני פילוסופי שיכול להתחיל כמובן אצל כל אחד בנוסח: “חכם השביל מן ההולך בו…” כמי שמשוטט במרחבים הרעיוניים שנים רבות בהנאה גדולה, כל שנותר לי הוא לגרות את סקרנותכם באשר לאסטרולוגיה. לשם כך אסיים בשאלה הפילוסופית מהסרט האהוב עליי (המטריקס 1999) בו מורפיאוס מציע לניאו אפשרות לבחור בין הגלולה האדומה לזו הלבנה… יתכן ואם כבר הגעתם לקריאת שורות אלה בלא יודעין בחרתם בגלולה האדומה… כל שנותר לי הוא להזמינכם ללמוד ולחוות את האסטרולוגיה בכדי להבין עד כמה עמוקה היא מחילתו של הארנב הלבן המככב בעליסה בארץ הפלאות.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s